Czerlau Jennifer, cselgáncs - Négy érem egy hónap alatt

Thumbnail

A szatmári Unio Sportklub ifjú cselgáncsozója egy hónap alatt négyszer is dobogóra állt.

Sikeres volt az őszi szezon a szatmári UNIO Sportklub cselgáncsozóinak. Terely Mihály és Czerlau Doina tanítványai közül Czerlau Jennifer, a 2014-es MOL Tehetségtámogató Program nyertese, egyike volt a legeredményesebb versenyzőknek. Az ifjú cselgáncsos aranyérmet szerzett szeptember utolsó hétvégéjén a nemzetközi részvétellel zajló Arad kupa 14 év alatti korcsoportjában, illetve ezüstérmet a kolozsvári, hazai részvevők közötti megmérettetésen. Lengyelországból is első helyezéssel tért haza. A Szörényváron megrendezett október eleji országos torna alkalmával pedig büszkén állhatott a dobogó második fokára.

Román ujságcikk: Gazeta de Nord-Vest